Laminátové podlahy

0 položiek

Laminátové podlahy sú elegantné, trendové podlahy s takmer nekonečnými možnosťami využitia.

Pohodlie, široká využiteľnosť a atraktívny vzhľad sú hlavné dôvody, prečo môže byť laminátová podlaha práve Vaša voľba.

Pohodlie, ľahká použiteľnosť a atraktívny vzhľad sú hlavné dôvody pre to, aby sa laminátová podlaha stala Vaším favoritom pri výbere ideálnej podlahy. Náš sortiment laminátových podláh ponúka vysokú kvalitu a perfektný vzhľad. Môžete si vybrať z 500 dekorov v rôznych produktových triedach.

Laminátová podlaha sa vyrába vo vrstvách, ide teda o vrstvenú podlahu. Spodná vrstva slúži ako krycia a zabraňuje vniknutiu vlhkosti do nosnej vrstvy. Nosná vrtstva je vyrábaná z HDF dosky s vyskou hustotou, hustota sa odlišuje v závislosti od výrobcu.. Drevovláknitá doska sa vyrába v podstate z rozdrveného dreveného a papierového odpadu, ktorý je spolu so špeciálnou živicou lisovaný pod vysokým tlakom tak aby doska bola pevná, odolná proti vode a mala dlhú životnosť.

Ďalšou vrstvou je samotný dekoračný papier, teda papier, na ktorom je vo vysokom rozlíšení vytlačený samotný dekór či už dreva, kameňa alebo keramiky. Tento dekoračný papier musí prejsť cez melamínový kúpeľ, teda musí sa celý namočiť v melamíne a vyschnúť.

Poslednou vrstvou laminátovej podlahy je tá najdôležitejšia vrstva, ktorá dáva laminátovej podlahe jej odolnosť proti oteru a poškrabaniu. Presné zloženie sa taktiež mení od výrobcu a ostáva tajomstvom každého z nich.

V našej ponuke nájdete tieto značky: /po kliknutí na logo budete presmerovaný na našu ponuku/

s

2

s

 

 d

Prihlásenie